Burri hyn në internet për të parë porno, sheh gruan në 11 video


Ramadam kishte hyrë në një internet kafe dhe për të parën herë siç thotë ai kishte vizituar një adresë porno.

Gati sa nuk i ra të fikët, pasi gjeti disa video ku protagoniste ishte e shoqja.

Egjiptiani vrapo në shtëpi për ti kërkuar shpjegime së shoqes e cila fillimisht i mohoi akuzat duke e quajtur të çmendur.

Pas kësaj gruaja e zënë mat pranoi pasi i shoqi Ramadam i tregoi 1 nga 11 filmat ku ajo bënte seks me një tjetër.

Gruaja pranoi se kishte pasur marrëdhënie seksuale me një ish të dashurin e saj gjatë martesës pasi nuk e donte më të shoqin edhe pse kishin katër fëmijë bashkë.

“Pranoi se ishte ende e dashuruar me ish të dashurin dhe më tha se ai është i ri si ajo ndërsa unë jam i moshuar”, u shpreh Ramadam.

Burri nga provinca e Dakahlia, u tregoi mediave lokale se kishte qenë “lumturisht i martuar” për 16 vjet para se të lundronte në sajtin e mallkuar të internetit.

Comments

Popular posts from this blog

AKADEMIK PROF. DR HAKIFBAJRAMI PH.D : GRUSHTSHTETI IDYTËNDAJKOSOVËS( PAS 23 MARSIT 1989) MË 25 MARS 2020

Legjenda e Mujit dhe Halilit