2014-04-08

E bukura Madalina, një Sophia Loren e reNjëzetekatërvjeçarja Madalina Ghenea, është një nga manekinet më të kërkuara për reklamimin e rrobave të brendshme. Është bërë e njohur për lidhjen e saj me Leonardo DiCaprion dhe Gerald Butlerin. Jeton në Itali, ndërsa në biografinë e saj hyn edhe roli në spotin e Eros Ramazzottit në këngën "Il Tempo Tra di Noi".

No comments:

Post a Comment

Ushtria ,policia shqiptare,FSK dhe Policia e Kosovës në gjendje gadishmerie pas termetit të sotëm në Shqipëri

Nga Flori Bruqi          Një tërmet i fuqishëm godet Tiranën dhe Durrësin Një tërmet me magnitudë 5.8 të shkallës Rih...