Kate Upton: Ja si t'i hakmerreni ish të dashurit


Supermodelja botërore, Kate Upton, beson se hakmarrja më e mirë ndaj ish të dashurit është që vajzat të kënaqen me jetën. 21 vjeçarja insiston se ajo nuk është një person që hakmerret ndaj ish të dashurve, por mendon se mënyra më e mirë për ta bërë atë të ndihet keq për vendimin që ka marrë. "Unë mendoj se hakmarrja më e mirë është që një femër të vazhdojë të kënaqet me jetën dhe të mos e humb asnjë sekond me të", ka thënë Upton.

Comments

Popular posts from this blog

Legjenda e Mujit dhe Halilit

Ese për Vitin e Ri