Lojtarja më e bukur e pokerit Tajana Pasalic


Tajana Pasalic është 29-vjeçarja nga Bosanske Gradiska. Në botën e pokerit ajo njihet si lojtarja më seksi. Dy muaj pas lindjes, me prindërit shpërngulet në Zagreb, prej nga largohen për në Danimarkë. Këtu ajo nis të luaj në mënyrë aktive poker. Pas Danimarkës ka jetuar në Maltë dhe Skoci. Sot është banore e Londrës, ku punon udhëheq një emision për lojën e pokerit në televizionin Sky.

Comments

Popular posts from this blog

AKADEMIK PROF. DR HAKIFBAJRAMI PH.D : GRUSHTSHTETI IDYTËNDAJKOSOVËS( PAS 23 MARSIT 1989) MË 25 MARS 2020

Legjenda e Mujit dhe Halilit