Marina çmend Stambollin
Një prej femrave më të bukura shqiptare, Marina Vjollca, ka vazhduar që të godasë publikun shqiptar dhe fansat e saj në rrjetin social Facebook, duke publikuar fotografi që ju lënë pa fjalë. Ju lënë pa fjalë për shkak të bukurisë sensuale që di të transmetojë bjondja, teksa të flasim për linjat e saj trupore, është e panevojshme. E pikërisht, ky ylli i madh i bukurisë shqiptare po shkëlqen në Stamboll, ku ajo po qëndron së fundmi.

Comments

Popular posts from this blog

Legjenda e Mujit dhe Halilit

Ese për Vitin e Ri