Rita Ora: Jay Z ka erë të mirë, Beyonce modesteSuperylli shqiptar, Rita Ora, ka pranuar se bosi i saj, Jay Z, sigurohet që gjithmonë të ketë erë të mirë. 23 vjeçarja ka kohë që ka nënshkruar për RocNation, labelin që drejtohet nga Jay Z, teksa thotë se ai sigurohet që gjithmonë të ketë erë të mirë. "Jay Z gjithmonë ka erë të një peme të pastër. Ai gjithmonë është aq i pastër e aq i freskët", theksoi Rita. Ajo shtoi se ka qenë nervoze para se të takohej me Beyoncen, bashkëshorten e Jay Z, pasi që gjithmonë e ka pasur idhull që nga mosha rinore. Rita ishte befasuar nga personaliteti modest i Beyonces. "Unë isha aq e frikësuar kur së pari e takova atë. Ajo është idhulli që dëshironi të takoni. Por, ajo ishte shumë e mirë. Unë gjithmonë kam menduar se ajo nuk është njeri. Dhe ju betohem se gjithmonë mendoj se ajo vë korentin në trupin e saj e më pas fle, sepse ajo s'duhet të jetë me prejardhje nga ky planet. Por, ajo ishte aq e mirë me mua, aq e sjellshme, aq e sinqertë, aq e kujdesshme dhe tepër e afërt", përfundoi Rita.


Të ngjan si shqiptar. Shumë i dashur me Ritën. Aq fort sa që në profilin e tij mban edhe fotografinë e babait të saj, Besnik Sahatçiut. Ky është dhëndri kosovar Calvin Harris i cili në profilin e tij zyrtar në ‘Facebook’ përveç se ka publikuar shumë foto të të dashurës Ora, ndërsa në secilën e përshkruan si engjëllin e tij, ai ka vendosur tek fotot edhe një fotografi të vjehrrit, e cila tregon më së miri miqësinë ndërmjet Calvin Harris dhe Sahatçiut. DJ i njohur botëror ka treguar se është me fat për lidhjen e tij të dashurisë. Këtë e ka treguar karshi fotos së Ritës ndërsa ka shkruar “I'm lucky I know lol”.

Comments

Popular posts from this blog

Legjenda e Mujit dhe Halilit

Ese për Vitin e Ri