Tenistja Maria Sharapova më e mahnitshme në botë
Nuk ka qenë një vit i mirë në tenis për të dhe për këtë arsye duket se Maria Sharapova ka vendosur të bëjë disa ditë pushim për t’u kthyer në formën e mëparshme. Sportistja ruse është fotografuar ditën e martë në Kankun të Meksikës duke bërë plazh e duke treguar fizikun e saj perfekt me një bikini të zi. Pasi u freskua në ujë me një shoqe, bukuroshja bjonde e gjatë 1.88 metra vendosi të bënte një xhiro e vetme në bregdet.

Comments

Popular posts from this blog

AKADEMIK PROF. DR HAKIFBAJRAMI PH.D : GRUSHTSHTETI IDYTËNDAJKOSOVËS( PAS 23 MARSIT 1989) MË 25 MARS 2020

Legjenda e Mujit dhe Halilit