Arrestohet arsimtarja që është zënë duke kryer marrëdhënie seksuale me tre nxënës

Arrestohet arsimtarja që është zënë duke kryer marrëdhënie seksuale me tre nxënës (Foto)

Arsimtarja Erin McAuliffe 25-vjeçe nga Karolina e Veriut, është arrestuar nën akuzën se ka kryer marrëdhënie seksuale me tre nxënës të saj ku njëri prej tyre ishte 16-vjeç kurse dy tjerët 17.


Një zyrtar policor ka refuzuar të flasë për mediat lidhur me nxënësit dhe nëpunësit e shkollës, që numëron hiq më pak se 1.300 nxënës.


Në këtë shkollë vijojnë mësimet nxënësit nga klasa e parë deri tek e 12-ta. Kurse gjykimi i arsimtares së arrestuar pritet të filloj të hënën.


Ndërkaq, në një komunikatë të lëshuar nga policia e Karolinës së Veriut ku edhe ka ndodhur ngjarja, thuhet se arsimtarja ka kryer seks me të mitur në kampusin e shkollës.Ajo ishte përjashtuar nga shkolla më 4 maj, kurse katër pesë ditë më vonë është arrestuar.Por është interesant fakti se si një grup i nxënësve, kanë nënshkruar një peticion me të cilin kërkojnë rikthimin e arsimtares së tyre në shkollës, në mesin e të cilëve janë edhe disa prindër që pretendojnë se akuzat ndaj saj janë të pabaza.

Comments

Popular posts from this blog

AKADEMIK PROF. DR HAKIFBAJRAMI PH.D : GRUSHTSHTETI IDYTËNDAJKOSOVËS( PAS 23 MARSIT 1989) MË 25 MARS 2020

Legjenda e Mujit dhe Halilit