2017-07-15

Operacioni i madh antidrogë, reagon ministri Dritan Demiraj. Ja çfarë thotë

FOTO/ Operacioni i madh antidrogë, reagon ministri Dritan Demiraj. Ja çfarë thotë


Një operacion i madh antidrogë është organizuar në orët e natës së sotme dhe gjatë orëve të mëngjesit. Më shumë se 16 ton kanabis janë sekuestruar në disa qytete të Shqipërisë dhe në pranga janë vendosur disa persona.

Në lidhje me këtë operacion ka reaguar edhe ministri i Brendshëm, Dritan Demiraj.


Image

No comments:

Post a Comment