2018-06-23

Bomba e Granit Xhakës barazon rezultatin, pasoi festa magjike me shqiponjë!

Superylli shqiptar, Granit Xhaka, ka barazuar rezultatin në fillim të pjesës së dytë ndaj Serbisë.
Mesfushori fantastik i Arsenalit priti një goditje të kthyer nga më se 25 metra duke shokuar gjithë Serbinë me goditjen e tij bombastike.
Pasi barazoi në 1-1, Xhaka festoi duke bërë shqiponjën me grintë të jashtëzakonshme.
Festa e madhe pasoi edhe në tribuna për këtë barazim i cili rikthen Zvicrën në lojë ndaj Serbisë.

No comments:

Post a Comment

“Bondsteel më 7 mijë persona dhe me burg të CIA’s brenda”

Shtetet e Bashkuara të Amerikës e kanë theksuar gjithmonë prezencën e tyre pëmes kampit ushtarak “Bondsteel” i cili gjendet në qytetin...