2018-06-23

Dua Lipa i gëzohet suksesit të Granit Xhakës e Xherdan Shaqirit në ndeshjen kundër Serbisë

Këngëtarja e njohur Dua Lipa, ashtu si miliona shqiptarë të tjerë i është gëzuar sonte (e premte) fitores së Zvicrës ndaj Serbisë.
Krejt kjo ngase dy super golat e shënuar, janë realizuar nga futbollistët e njohur shqiptarë Granit Xhaka e Xherdan Shaqiri.
Grabit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri (Foto: Getty Images)
Dua përmes një fotografie të hedhur në InstaStory, ka treguar se ndjehet tejet krenare me dy lojtarët në fjalë.
Në fotografi, Lipa shfaq momentin kur Xhaka e Shaqiri bëjnë shqiponjën, teksa e mbulon me flamujt shqiptarë.
Foto: Dua Lipa/InstaStory
Përveç Duas, krenare është treguar edhe këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, e cila filloi t’i ndjekë dy lojtarët në Instagram. 

No comments:

Post a Comment

“Bondsteel më 7 mijë persona dhe me burg të CIA’s brenda”

Shtetet e Bashkuara të Amerikës e kanë theksuar gjithmonë prezencën e tyre pëmes kampit ushtarak “Bondsteel” i cili gjendet në qytetin...