2018-06-23

Festoi si gjithë shqiptarët, si e përjetoi bashkëshortja e Xhakës golin e të shoqit

Granit Xhaka dhe Leonita prej ca muajsh kanë kurorëzuar fejesën e tyre në martesë. Leonita është shumë aktive në rrjetet sociale. Njësoj si gjithë familja e saj dhe gjithë shqiptarët kudo nëpër botë dhe ajo ka festuar për golin dhe simbolikën që përfaqësonte kjo ndeshje për katër shqiptarët që luanin për Zvicrën.
Video/ Festoi si gjithë shqiptarët, si e përjetoi bashkëshortja e Xhakës golin e të shoqit
Në disa postime në Instagram dhe Instastory, Leonita duket shumë e lumtur teksa edhe kërcen me fanellen e Xhakës.

No comments:

Post a Comment

“Bondsteel më 7 mijë persona dhe me burg të CIA’s brenda”

Shtetet e Bashkuara të Amerikës e kanë theksuar gjithmonë prezencën e tyre pëmes kampit ushtarak “Bondsteel” i cili gjendet në qytetin...