2018-06-03

Rita Ora : Tirana, Shqipëria, sonte pres me padurim t’ju shoh të gjithëve!!!

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora do të performojë sonte në Tiranë. Tashmë kanë përfunduar të gjitha përgatitjet, ndërsa pritet që së shpejti këngëtarja të niset për në Shqipëri.


Në rrjete sociale, kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka bërë të ditur orën e fillimit të koncertit të Ritës në sheshin “Skënderbej” në Tiranë.

“Po ti, me kë do vish sot në orën 18:00 te sheshi Skënderbej për @ritaora”, ka shkruar ai në postimin e tij të fundit.

Kujtojmë që dy ditë më parë, në po të njëjtin vend ka performuar Ermal Meta.


Rita Ora sonte do të mbajë koncert madhështor në Tiranë. Këngëtarja e famshme shqiptare do të performojë në sheshin “Skënderbej”.

Fansat e saj nga të gjitha trojet shqiptare presin me padurim performancën e saj.

Pak orë para koncertit, këngëtarja ka shkruar në llogarinë e saj në Twitter, ku thekson se me padurim pret të performojë në Shqipëri.

“Tirana, Shqipëria, sonte pres me padurim t’ju shoh të gjithëve!!!”, ka shkruar ylli me famë botërore, duke i shtuar flamujt kombëtar statusit.

No comments:

Post a Comment

“Bondsteel më 7 mijë persona dhe me burg të CIA’s brenda”

Shtetet e Bashkuara të Amerikës e kanë theksuar gjithmonë prezencën e tyre pëmes kampit ushtarak “Bondsteel” i cili gjendet në qytetin...