2018-06-03

Vera Sahatçiu, Nëna, si nëna, Rita Orën e thërreth shqip, O Rrush!Komenti i lezetshëm shqip i nënës së Rita Orës në Instagram, ja si e quan ajo...

Gjatë ditës së sotme, Rita Ora ka publikuar disa imazhe ku shfaqet tejet joshëse.

Pëlqimet nga fansat nuk kanë munguar por edhe komentet e ndryshme i kemi parë të jenë prezente, shkruan lajmi.net

Pranë fotove ku Rita shihet me bikini të tejdukshme i ka lënë një koment edhe nëna e saj Vera Ora.

Ajo ka zgjedhur gjuhën shqipe për ta komplimentuar vajzën e saj të cilën e ka quajtur ”rrush”.

Ndryshe Rita po shijon suksesin e këngës ‘Girls’ dhe po vazhdon turneun e saj nëpër vendet e ndryshme të botë ku po e presin mjaft mirë.

No comments:

Post a Comment

Unë jam me mësimdhënësit

  NGA  HAJDAR(MURAT) REXHAHMETAJ  (AUTORI ËSHTË JURIST I DIPLOMUAR) https://www.botasot.info/opinione/1026073/une-jam-me-...