Qytetarët e Devollit rrahin Taulant Ballen



Deputeti socialist, Taulant Balla ka qenë në një takim me socialistët e Devollit, të cilët të irrituar kanë tentuar ta rrahin, sipas Sali Berishës. Një mesazh në postën e tij në Facebook, duket se e ka njoftuar që është kërkuar ndërhyrja e policisë, për të mundësuar largimin e deputetit shëndoshë e mirë nga takimi. “Ne mbledhjen e ps tek dera eshte bere gardh me police” shkruan Berisha në statusin e tij.
Qytetarët e Devollit rrahin Taulant Ballen
Statusi i Berishes ne Facebook

Qytetari dixhital informon:

– Devollinjte te revoltuar me pushtetaret

– Tension dhe sherr ne mbledhjen e PS ne Devoll

– Qytetaret te revoltuar sulmojne Taulant Ballen

– Policia ben gardh tek dera e mbledhjes

“Pershendetje doktor. Tension ne mbledhjen e PS ne devoll. Kerkohet nderhyrja e policise pasi qytetaret e irrituar nga skamja,papunesia dhe varferia tentojne te godasin taulant ballen I cili me paftyresine em et adhe te thirri policine,per ta mbrojtur nga qytetaret e zemruar me qeverine.Ne mbledhjen e ps tek dera eshte bere gardh me police. Te lutem mos publikoni emrin tim.”

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)