Vendi drejt përplasjes. Mbajini mend këto fytyra me 30 Qershor 2019

Image

Tre gjyqtarë që kanë perdor për një lojë të pisët ish te burgosurin ordiner Idajet Beqiri per tu vetëemeruar “Gjykate Kushtetuese”, me mendjen e tyre kane siguruar vetingun, por kane harruar se 30 Qershori  2019 është përpara.

Dhe çdo përplasje civile siç po paralajmerojnë të gjithë mediat botërore do të kenë kontributor edhe keto tre fytyra. Mbajini mend...



Me Edi Ramën në krye Evropa do të ketë vetëm krim dhe emigracion nga Shqipëria. Me Edi Ramën në krye Evropa do tw ketë vetëm destablitet në Shqipëri dhe në rajon.

Pa të, Shqipëria do të hapë negociatat dhe do t’i sjellë vetëm vlera dhe kontribute pozitive Evropës. Këtë, tashmë, e dinë në ccdo kryeqytet të Evropës

Kllouni që bëri për të qeshur Evropën me veshjen dhe sjelljen e tij, tashmë është lakuriq si njeri i lidhur me krimin.

Dhe në botën demokratike perëndimore ka vetëm një vend për politikanët e lidhur me krimin, burgu”, deklaroi Basha nga selia e PD-së.(Lulzim Basha)

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)