PROPOLIS EMUNE FORCON IMUNITJ

 

Në një botë të kërcënuar nga viruset, imuniteti është arma juaj më e fortë
Fuqizo sistemin imunitar
PROPOLIS
ULJE
-60%
 • Përforcon sistemin imunitar
 • Frenues dhe parandalues i sëmundjeve
 • Rrit vitalitetin dhe largon lodhjen
 • Kundër viruseve dhe infeksioneve
 • Frenon shumimin e qelizave kancerogjene
€30
€12.5

4 SHKAQET KRYESORE QË NDIKOJNË NË
ULJEN E IMUNITETIT

Virozat e reja të stinës, epidemitë dhe pandemitë

 • Virusi apo bakteri nga të cilat këto shkaktohen, është i panjohur për sistemin tonë imunitar, prandaj ai vihet në vështirësi për të luftuar me to

Mungesa e aktivitetit fizik

 • Aktiviteti fizik është faktori kryesor që ndikon në qarkullimin e gjakut në trup, i cili furnizon sistemin imunitar me të gjitha lëndet që i duhen për të krijuar anti-trupa të rinj

Mënyra e të ushqyerit

 • Në ushqimet që ne përdorim në jetën e përditshme mungojnë suplementet që sistemi jonë imunitar i ka aq shumë të nevojshëm për të rigjeneruar anti-trupat që luftojnë armiqtë mikroskopikë

Stresi dhe mërzitja

 • Sipas studimeve të ndryshme, tashmë është fakt që stresi dhe mërzitja ndikojnë negativisht në sistemin imunitar

SHIKONI NËSE IMUNITETI JUAJ
ËSHTË I DOBËSUAR

Lodhje kronike

 • Lodhesh shpejt edhe pse mund të jesh në gjendje qetësie

Alergji

 • Skuqje, sy që lotojnë dhe rrjedhje hunde

Stres dhe çrregullime të gjumit

 • Bëni një gjumë të parehatshem dhe gjatë ditës jeni të stresuar pa pasur një shkak të vërtetë

Probleme me barkun

 • Ke diarre, gazra ose kapsllëk të përsëritshëm

Ftohje të shpeshta

 • Kur gripi të kap shpesh, dhimbje të fytit ose bllokim të hundëve

Dhimbje të kyçeve dhe muskujve

 • Edhe nqs nuk bën punë fizike ke dhimbje të kyçeve dhe muskujve

Dhimbje koke të shpeshta

 • Të dhemb koka njëherë në javë ose më shpesh

Shërim i plagëve

 • Shërimi i plagëve zgjat më shumë se dy javë

PROPOLIS EMUNE FORCON

IMUNITJ

Propolis është një nga përbërjet më të fuqishme të natyrës, një kombinim i bimëve bioaktive dhe i aftësisë gjeniale të bletëve. Kjo dhuratë e natyrës është përdorur si një produkt kurativ prej shekujsh.

Studimet shkencore moderne, kanë konfirmuar karakteristikat shëruese të propolisit, në veçanti ndihmën e madhe që ky i jep sistemit imunitar.

Propolis Emune është i vetmi që siguron një efektshmëri shumë të lartë në rritjen e imunitetit deri në 600%. Kjo gjë është arritur si rezultat i kombinimit të tre propolis nga vende të ndryshme të botës nga të cilat sigurohen 28 elementë bioaktivë dhe 78 flavonoidë. Përbërësit: Propolis nga lulja e Chachakuma në Ande, Propolis nga lulja e Manukes nga Zelanda e re, Propolis nga lulja e Rhododendron nga Himalaja, Polyethylene glycol400, Glycerol, Gelatin, Pure water

ETIN TUA

Extrat propolis nga lulet e andeve, Chachakuma
Stimulon antitrupat për të luftuar virusin, suporton me anë të elementëve bioaktivë krijimin e antitrupave të rinj
Zelanda e re, ekstrakt propolis nga lulja e Manukës
A, B1, B2, C, D3, E, më shumë se 16 vitamina të ndryshme, është i pasur me aminoacide dhe bioflavanoide. Siguron të gjithë faktorët për një trup të shëndetshëm
Himalaje, ekstrakt propolis nga lulja Rhododendron
Karakteristika shumë të larta kurative Shërben si anti-oksidant, anti-inflamator, anti-viral, anti-tumoral dhe përmirëson sistemin imunitar.

PROPOLIS EMUNE

LUFTON

VIRUSET

INFEKSIONET

DIABETIN

GRIPIN DHE FTOHJEN

MYKUN E GOJËS

INFLAMACIONET

ULÇERËN E STOMAKUT

TË DJEGURAT

AKNET

TEMPERATURËN E BRËNDSHME

HERPESIN

PARAZITËT E ZORRËVE

SI TË POROSISNI PROPOLIS EMUNE?
1.Plotësoni formën
në fund të faqes
2.Prisni një telefonatë nga një prej operatorëve tanë
3.Paguani kur produkti të jetë në dorën tuaj
2 Shishe
€60
€25
ULJE 60%
 
2020 Të drejtat e autorit. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
Politikat e Privatësis – Kushtet & Privatesit
©Emune

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)