Gjatë ditës mësuese, në mbrëmje një nga aktoret më të mira të pornografisë
Një mësuese nga Rusia, ka dhënë dorëheqje pasi fotografitë e saj komprometuese kanë arritur deri te drejtori – dhe deri te studentët e saj. Njëzeteshtatëvjeçarja Svetlana Topol ka punuar në një nga shkollat më prestigjioze në Shën Petersburg.


Por gjithashtu, përveç profesionit të saj si mësuese, ajo pas orarit, ishte angazhuar edhe si aktore e filmave pornografikë.

“Njoh shumë njerëz me të cilët kam punuar, por ajo është e veçantë. Ajo arrin të bëjë lëvizje të cilat aktoret e tjera nuk mund t’i bëjnë. Ajo është shumë e popullarizuar”, citohet të ketë thënë drejtori i pornografisë, Jack Bob.

Megjithatë, popullariteti i kësaj pune asaj i ka kushtuar vendin e punës në shkollë. Është interesante se mësuesja është e martuar dhe se burri i saj e dinte se ajo bënte edhe një punë të tillë.

Gjithashtu çfarë është interesante është fakti se ajo merrte pjesë në filma pornografikë të regjistruar në Hungari dhe Çeki, ku aktoret fitojnë më së shumti. /Telegraf

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)