Kaq ishte, Luana Vjollca i jep fund lidhjes 15-vjeçare me TVL

 Kanë kaluar plot 15 vjet nga momenti kur Luana Vjollca u shfaq për herë të parë në ekran, si pjesë e "Fiks fare", një rrugëtim gjatë të cilit do të kishte pranë edhe krahun e saj të djathtë, Marinën. 


Nga ajo kohë e deri më sot, ish-velina e dikurshme ka ngjitur me hapa të sigurtë të gjitha shkallët e karrierës, duke u pozicionuar në radhët e prezantueseve më të suksesshme në vend.Mirëpo ndryshe nga ajo çfarë prisnin teleshikuesit dhe ndjekësit, Luana nuk u shfaq askud këtë sezon të ri. Sot, moderatorja e dashur për publikun, ka bërë një sqarim të gjatë në Instagram, që siç shkruan ajo e ndjen si “detyrë”, duke konfirmuar publikisht largimin e shumëpërfolur nga "Top Channel" pas plot pesëmbëdhjetë vitesh.

Flori BRUQI
Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Legjenda e Mujit dhe Halilit