Flet këngëtarja Ana Kabashi, e ftuar në “Glamour” ...

Këngëtarja Ana Kabashi, e ftuar në “Glamour” ka vendosur të tregohet e sinqertë, duke rrëfyer jo vetëm mashkullin që e përndiqte , por edhe atë që e tradhtoi në një lidhje.

Rezultati i imazhit për ana kabashi

E pyetur në mënyrë të drejtpërdrejtë nga moderatorja Ester Bylyku, nëse ka tradhtuar apo e kanë tradhtuar, ajo ka theksuar se nuk tradhton kurrë në një lidhje.

Rezultati i imazhit për ana kabashi

“Jo, unë në fakt nuk tradhtoj, e di që tingëllon si klishe. Kur jam më një person, jam me atë person, se kur hapesh shumë nuk ka as dashuri, as besim, as respekt.

Rezultati i imazhit për ana kabashi

Më kanë tradhtuar, nuk ka femër të mos jetë tradhtuar sepse mashkulli është mashkull. Unë jam njeri shumë vëzhgues, e vëzhgoj shumë situatën edhe e ndjej që diçka nuk është në rregull.

Rezultati i imazhit për ana kabashi

Ndoshta nuk të ka tradhtuar me një femër tjetër, por të kanë tradhtuar edhe në ndonjë aspekt tjetër që e konsideron si tradhti,”– është shprehur Ana Kabashi.

Rezultati i imazhit për ana kabashi

Më tej ajo ka rrëfyer se nuk e fali këtë tradhti, pasi nuk ishte fizike më shumë se sa një grumbull gënjeshtrash.

“Jo nuk e fala. Ai më tradhtoi në aspektin si person, më ka gënjyer për shumë gjërat e veta dhe nuk mi ka treguar , shkaku se unë mund ta paragjykoja.
Rezultati i imazhit për ana kabashi

Ai është vendimi im, ti duhet të jesh i sinqertë, të më tregosh ky jam unë dhe pastaj unë e marr vendimin duhet të jem me ty apo jo.

Rezultati i imazhit për ana kabashi
Nëse ti vazhdon gënjen gjithë kohës dhe në fund tregon pastaj unë i bie të kem qenë më një person krejt tjetër,”- ka shtuar më tej këngëtarja.

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)