Aktorja e njohur rrëfen sekretin e bukurisë

auto_d0pd1493385952
Aktorja e njohur, Raquel Welch i ka habitur të gjithë me pamjen e saj kur u shfaq në tapetin e kuq për promovimin e filmit ‘How to be a latin lover.’E veshur me një xhaketë të verdhë dhe pantallona të zeza, 76-vjecarja dukej shumë elegante dhe më e re në moshë. Welch ka thënë se praktikon joga, ushtrime fizike, ha ushqime të shëndetshme dhe ka një regjim për trajtimin e fytyrës. Ajo ka treguar se nuk ka bërë asnjë operacion plastik në fytyrën e saj, por përdor krem anti-rrudha, si dhe kremra të tjerë për lëkurën që e bëjnë të ruajë bukurinë. Gjithmonë ka dëshmuar se sekreti për një trup dhe fytyrë të mirë është ushtrimi i jogës dhe dietat e shëndetshme.

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)