Festoi si gjithë shqiptarët, si e përjetoi bashkëshortja e Xhakës golin e të shoqit

Granit Xhaka dhe Leonita prej ca muajsh kanë kurorëzuar fejesën e tyre në martesë. Leonita është shumë aktive në rrjetet sociale. Njësoj si gjithë familja e saj dhe gjithë shqiptarët kudo nëpër botë dhe ajo ka festuar për golin dhe simbolikën që përfaqësonte kjo ndeshje për katër shqiptarët që luanin për Zvicrën.
Video/ Festoi si gjithë shqiptarët, si e përjetoi bashkëshortja e Xhakës golin e të shoqit
Në disa postime në Instagram dhe Instastory, Leonita duket shumë e lumtur teksa edhe kërcen me fanellen e Xhakës.

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)