FIFA ka një sugjerim: Zgjidhni këngën e Era Istrefit


Get in the mood before three more games today. Check out the World Cup Stadium Playlist,
 and you can select the tunes!
🎧👉fifa.to/e/YuePbu8JYN


Para disa orësh faqja zyrtare e ‘FIFA World Cup’ në Facebook ka bërë një postim me foton e tre këngëtarëve të himnit të Botërorit.
FIFA ka një sugjerim: Zgjidhni këngën e Erës
“Jini në formë para tre ndeshjeve që do luhen sot. Shikoni Playlist-ën e e Stadiumit të Kupës së botës dhe zgjidhni meloditë.”.

“Live it Up” është kënga zyrtare e Botërorit, të cilën e dëgjojmë në çdo moment dhe në gjithë botën. Klipi zyrtar deri tani ka mbledhur rreth 50 milion klikime.

Era Istrefi, Nicky Jam dhe Will Smith do të performojnë këngën e tyre në finalen e Kupës së Botës.

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)