'KANË BËRË SEKS NË KUTI', META QESH ME LOT, 'ZBULON' SI U SHUMUAN VOTAT MË 30 QERSHOR


'Kanë bërë seks në kuti', Meta qesh me lot, 'zbulon' si u shumuan votat më 30 Qershor
Presidenti Ilir Meta ka komentur skandalin e 'shumimit të votave' për numrin e pjesëmarrjes në zgjedhjet e 30 Qershorit.
Në një postim në Facebook, Meta ka shpërndarë komentin e një qytetari, i cili thotë se votat u shumuan duke bërë seks në kutitë e votimit.
Presidenti i fton qytetarët të gjejnë një shpjegim shkencor të shumimit të votave.
'Të dashur miq! Duke ju uruar një të diele sa më relaksuese e çlodhëse ju ftoj të gjithëve të gjeni një shpjegim shkencor të shumimit të votave mbi numrin e pjesëmarrësve të votimeve të 30 qershorit!', shkruan kreu i shtetit, ndërkohë këtë postim e ka shoqëruar me një ikonë duke qeshur me lot.
Kujtojmë se presidenti prej ditësh nuk i ndal sulmet ndaj kryeministrit Edi Rama dhe qeverisë, ndërkohë që këta të fundit kanë nisur procedurat për shkarkimin e tij.
YKGULJLK.jpg

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)