Faleminderit atyre që më urrejnë -Më bëtë një njeri më të forte!
From: Kozi Zavalani <kozeta_z@hotmail.com>
To: flori bruqi <floribruqi@yahoo.com> 
Sent: Saturday, 30 June 2012, 23:43
Subject: RE: EKSLUZIVE NE FLORIPRESSShume faleminderit i nderuar Flori dhe urime nga zemra per agjensine tende me kaq shume klikime...
Qofsh gjithmone i suksesshem e i pavdekshem, si Floriri, qe i ke marre emrin!
Po te pershendes me keto thenie nga Bill Gates, qe sepse me pelqejne shume...

Faleminderit atyre që më urrejnë -Më bëtë një njeri më të forte!
Faleminderit atyre që më kanë zili! -Më bëtë të ndihem i vecantë!
Faleminderit atyre që më kanë në zemër! -Më bëtë të ndihem i rëndësishëm
Faleminderit atyre që ikën! -Më mësuat që asgjë nuk zgjat përgjithmonë!
Faleminderit atyre që qëndruan me mua! -Më mësuat kush janë miqët e vërtetë!!!
Bill Gates

Perqafime me urime per nje muaj te mbare dhe edhe me te bukur,
Kozeta Zavalani

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)