HEROI TALAT XHAFERI: Kërcënimet nëpër rrjetet sociale nuk më frikësojnë


Fotografia e Flori Bruqi
Heroi shqiptar -Kryetari i Parlamentit, Talat Xhaferi në emisionin “Zig –Zag” në Art Channel sonte është përgjigjur edhe për kërcënimet ndaj tij që sot u përhapen nëpër media sociale dhe portale të vendit.

Ai tha se këto kërcënime nuk e frikësojnë, dhe me këto probleme duhet të merret policia dhe institucioni i MPB-së.

“Unë nuk merrem me kanosje e tilla të publikuara nëpër rrjetet sociale dhe portale, me këto probleme të tilla duhet të merret instuticionet përkatëse, që kanë për obligim mbrotjen e qytetarëve të saj”, ka thënë kryeparlamentari Xhaferi.

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)