Seks në grup për 200 mijë lekë, është detaj i fortë që ka dalë në dritë pas zbardhjes së dosjes së Hermes Nikajt, i njohur në showbizz si Zogu i Tiranës.

Nëntë muaj hetime dhe përgjime të bisedave telefonike kanë zbërthyer veprimtarinë kriminale të Hermes Nikajt, ose siç njihet ndryshme me nofkën “Zogu i Tiranës”.Featured image of article: “Më kanë ardhur ato”, bisedat me pullë të kuqe të Gugu-t me Zogun e Tiranës, këngëtarja: Ai shoku më çau b*thën, do një gocë…
Gugu Haxhija dhe Zogu i Tiranes Djaloshi shumë i njohur për shqiptarët si moderator në disa emisione televizive, menaxhonte disa vajza të reja, përfshirë dhe një 30-vjeçare që punon në Policinë e Tiranës me inicialet D.B, duke i gjetur klientë, biznesmenë dhe persona të tjerë të njohur, për të kryer marrëdhënie seksuale kundrejt pagesës.

****
10 ditë para se Dajana Shabani t'i kërkonte Nikajt, që të shkonte të votonte dhe të fotografonte votën, ai telefonohet në 20 qershor 2019 nga Gugu Haxhija.


Featured image of article: “Më kanë ardhur ato”, bisedat me pullë të kuqe të Gugu-t me Zogun e Tiranës, këngëtarja: Ai shoku më çau b*thën, do një gocë…Gugu Haxhija dhe Zogu i Tiranes


TIRANË- Dosja në ngarkim të Hermes Nikajt, i njohur ndryshe edhe si Zogu i Tiranës po zbulon dita-ditës protagonistë të rinj. Pas Iva Alikos, sot në skenë dalin edhe dy mikeshat e “Zogut”, Dajana Shabani, me të cilën ai ka prezantuar për gati 2 vite një emision televiziv dhe këngëtarja e vetë-quajtur, Merita Haxhija, ose “Gugu”. Gazetari Elton Qyno, ka zbardhur sot të tjera përgjime që janë pjesë e dosjes së hetimit të Zogut, i cili rezulton tashmë i përfshirë edhe në shit-blerje votash. 10 ditë para se Dajana Shabani t’i kërkonte Nikajt, që të shkonte të votonte dhe të fotografonte votën, ai telefonohet në 20 qershor 2019 nga Gugu Haxhija. Në bisedën që Gugu zhvillon me Zogun, kjo e fundit e informon se një shoku i saj kërkon një vajzë, dhe se është e sëmurë për shkak të ciklit menstrual.
Biseda e Gugut me Zogun:
Gugu: Sëmurë jam, më kanë ardhur ato…
Zogu: Nga humbe o jetë?
Gugu: Ja kam pas atë timin këtu. O jeta, e din pse të mora?
Zogu: Hë?
Gugu: Më çau bythën një shoku im në telefon “…më gjej një shoqe, më gjej një shoqe…”.
  
Zogu: Kur e do?
Gugu: Tani.
Zogu: Ja se të marr pastaj, se jam t’u fjet gjumë shpirt…
Hermes Nikaj árrestua bashkë me tre persona të tjerë pas një hetimi për shfrytëzim dhe ushtrim prostítucíoni në qendrat estetike dhe klubet e natës. Nga grupi në të cilin bënte pjesë Nikaj ofrohej edhe shërbimin eskortë dhe sèks në grup. Dosja.al mësoi se Nikaj ishte në një dhomë hoteli në autostradë me Artur Gjinin nga Mamurrasi në momentin që është arrèstuar. Në dëshminë e tij, mësohet se ‘Zogu i Tiranës’ ka mohuar gjithçka duke u shprehur se të gjitha aktivitetet e kryera janë bërë me dëshirë dhe nga dëshira për të eksploruar. Ai ka mohuar të jetë tutor apo të ketë marrë pagesa në këmbim të sèksit të ofruar, ndërkohë që dëshmia e D.N, vajza e cila u kap me Nikajn dhe Gjinin në autostradë ka zbuluar të gjithë skemën e prositucionit që kryesohej nga “Zogu “.


Featured image of article: “Jam i pangopur në séks”, rrëfimi i Zogut të Tiranës para arréstimit për prôstitùcion, stilet e zjárrta që praktikonin (FOTOT)Hermes Nikaj dhe Iva Aliko


TIRANË- I njohur si Zogu i Tiranës dhe miku i Iva Alikos, ka folur edhe për stilet e zjarrta që praktikonin në shtrat.
Séks në grup për 200 mijë lekë, është detaj i fortë që ka dalë në dritë pas zbardhjes së dosjes së Hermes Nikajt, i njohur në showbizz si Zogu i Tiranës.


Featured image of article: “Të jap 20 mijë lekë motra, aman voto”, zbardhen PËRGJIMET e Zogut me Dajana Shabanin, Hermes Nikaj i përfshirë edhe në blerje votash…
Dajana Shabani, dhe Zogu i Tiranes


Një muaj pas arréstimit në flagrancë të gazetarit dhe prezantuesit të disa emisioneve, kanë dalë të tjera detaje në dritë, ndër të tjera edhe dëshmia e njërës prej vajzave të shfrytëzuara për próstitucion, Denisa Neli.
Mediet kanë zbardhur të plotë dosjen për hetimin ndaj Hermes Nikajt, pjesë e së cilës është përmendur të jetë edhe modelja Iva Aliko.Hermes Nikaj dhe Iva Aliko

Sipas dosjes ku është edhe dëshmia e njërës prej vajzave të shfrytëzuara për prostitúcion, Nelit, Aliko është shfaqur në skenë në momentin që ka dërguar Zogun e Tiranës në lagjen e tij.
Neli, e cila zbërtheu të gjithë skemën, ka treguar se ka qenë Iva këngëtarja, ajo që e ka sjellë Nikajn në lagje ku e priste “Velo”. Ky i fundit, sipas Denisës është punonjës Policíe dhe e ka çuar atë së bashku me Zogun e Tiranës në hótelin “Autostrada”, ku e priste laçiani Artur Gjini.
Si shpërblim për orët që do të kalonin me Gjinin, Neli dhe Nikaj kanë marrë nga 100 mijë lekë të vjetra secili. Gjithçka ka ndodhur natën që Policía shpërtheu derën dhe i gjeti të tre të zhveshur në shtrat.
E gjitha duket shumë e guximshme, por nga kërkimet tona zbulojmë se Hermes ka folur vetë dikur për ofertat që merrte ai dhe mikeshat e tij, ku u ofroheshin shuma parash në këmbim të seksít treshe.Hermes Nikaj dhe Iva Aliko

Në një intervistë për revistën “Story”, ai zbuloi se përveç punës në televizion ishte edhe bërë sipërmarrës i një biznesi personal, pikërisht i një qendre estetike me kliente VIP.
Gjatë intervistës shoqëruar me një set fotosh erotike me një nga mikeshat e tij, pyetjes se si do ta përshkruante lidhjen erotike në shtrat, ai i përgjigjej: “Lidhja ime erotike është mjaft e këndshme dhe e zjarrtë. Ka eros në të dhe për aq kohë sa ka eros dhe pasion, lidhja do të jetë shumë e bukur”.
Pyetjes: I praktikoni stilet kamasutra?, ai i përgjigjet: “Stilet e kamasutrës janë pozicione seksúale, të cilat e përmirësojnë një marrëdhënie. Pse të mos i praktikojmë?”.Hermes Nikaj dhe Iva Aliko

Sa herë seks bën në muaj?
“Jam i nxehtë në krevat, kështu që kryej marrëdhënie seksúale shpeshherë. Trekatër herë në javë është e zakonshme.”
Po kush është iniciatori?
“Iniciatori për s,éks jam unë. Të pangopur nuk mund ta quaj veten, por të dëshirueshëm dhe që kam dëshirë për seks po”.
Përdor masa mbrojtëse?
“Po, kur duam të jemi tërësisht të çlirët në arritjen e kënaqësisë (qesh),” thotë ai.
Më pas, pyetjes nëse ka raste kur e ngacmojnë atë dhe mikeshat e tij për séks treshe apo në grup, Hermes i përgjigjet: “Ka pasur raste edhe që na kanë ngacmuar mua dhe mikeshën time, por i kemi marrë parasysh, për aq kohë sa unë jam një figurë e njohur e ekranit shqiptar dhe partnerja ime është mjaft simpatike dhe séksi si femër. Theksoj që ka pasur ngacmime e oferta ku na kanë ofruar para si çift në këmbim të séksit treshe”.
Le të shohim se ç’do të ndodhë me jetën e Zogut, djalit nga Tirana, që ende s’i ka mbushur të 30-at. 

Featured image of article: “Hajd se derdhesh shpejt ti”, zbulohet ‘DASHNORI’, ja modeli që ishte në lidhje me Zogun e Tiranës: Bebi, më merr një krem…

Zogu i Tiranes dhe Franci Popoçi

Franci Popoçi, 20 vjeç, është i riu që rezulton se ka qenë në një lidhje stabël me “Zogun e Tiranës”, i cili tanimë do e kalojë vitin e Ri në qeli, pas akuzës për shfrytëzim prostitucioni. Popoçi, i prezantuar në emisionet e televizioneve kombëtare si një model me perspektivë të lartë përpara, më 21 qershor 2019, sipas të dhënave të publikuara sot nga gazetari Elton Qyno, zhvillon një bisedë të “nxehtë” me Nikajn. Zogu e cilëson modelin që në dosje është identifikuar si F.P, si “dashnorin e tij personal”. Komunikimet tregojnë se Hermes Nikaj, në disa raste hyn dhe vetë në lojë, duke kryer herë pas herë marrëdhënie seksuale me një djalë të njohur në Tiranë, model, me inicialet F.P, të cilit i thërret “Dashnor”.

Biseda mes tyre është kjo:

Zogu: Hajt se derdhesh shpejt, sa ta fusin këto se je maestro ti, hec se s’ta qaj hallin.

Modeli: Po ajo është.

Zogu: E di unë e di. Hajt se shifna në darkë, o zemër mos harro ma merr një krem trupi, shpirtit tat.


Modeli: Po ta marr tani.

Zogu: Mirë bebi, hajt se shifemi në darkë…

Hermes Nikaj u árrestua bashkë me tre persona të tjerë pas një hetimi për shfrytëzim dhe ushtrim prostítucíoni në qendrat estetike dhe klubet e natës. Nga grupi në të cilin bënte pjesë Nikaj ofrohej edhe shërbimin eskortë dhe sèks në grup. Dosja.al mësoi se Nikaj ishte në një dhomë hoteli në autostradë me Artur Gjinin nga Mamurrasi në momentin që është arrèstuar. Në dëshminë e tij, mësohet se ‘Zogu i Tiranës’ ka mohuar gjithçka duke u shprehur se të gjitha aktivitetet e kryera janë bërë me dëshirë dhe nga dëshira për të eksploruar. Ai ka mohuar të jetë tutor apo të ketë marrë pagesa në këmbim të sèksit të ofruar, ndërkohë që dëshmia e D.N, vajza e cila u kap me Nikajn dhe Gjinin në autostradë ka zbuluar të gjithë skemën e prositucionit që kryesohej nga “Zogu “.

Dosja al.

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)