Irina Shayk poza seksi me modelin, çfar do te mendon Ronaldo?!

Si një ndër modelet më popullore në botë Irina Shayk nuk shkakton habi kur realizon foto dhe reklamon linja të brendshmesh.

Modelja ruse tanimë ka pozuar për fushatën publicitare të XTI ndërsa vazhdon të jetë në atë formë që të shërbejë si shembull për shumë femra në gjithë botën.

 Në një prej fotove e dashura brune e yllit të futbollit Cristiano Ronaldo ka pozuar edhe pranë një kolegut të saj gjithashtu model.

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)