Publikohet video e re: Këta dy deputetë të BDI’së qeshin teksa huliganët sulmonin deputetët

Deputeti i BDI-së Artan Grubi flet i qetë dhe lirshëm në mesin e masës së dhunshme që sulmon deputetët në Kuvend.

Në një video të publikuar nga Almakos ai vërehet duke lëshuar më pas pa kurrfarë pengesash sallën. Por nuk ishte vetëm Grubi që kishte këtë “privilegj” ditën që ndodhi dhuna në Kuvend.

Deputeti i BDI-së, Xhevat Ademi, dhe Vesel Memedi janë parë mes turmës së huliganëve të buzëqeshur, dhe për habi të gjithëve ata kanë qëndruar pa asnjë problem në mesin e tyre edhe përkundër agresivitetit të tyre, derisa në anën tjetër pak metra më largë janë rrahur barbarisht deputetët tjerë.

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)