Akademia e Shkencave dhe Arteve Shqiptaro –Amerikane ngushëllon Akademik Prof.dr.Nexhat Dacin për vdekjen e djalit Arianit.-

Rezultate imazhesh për skender kodra

Skendër Kodra


Kryetari i Akademisë së Shkencave dhe Arteve Shqiptaro -Amerikane ,Akademik Prof.Dr.Skender Kodra,Ph.D,Bordi ,Senati Akademik dhe anëtarë tjerë Akademisë në New York,Prishtinë, Tiranë dhe Shkup e ka ngushlluar Kryetarin e Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës ,Akademik Prof.Dr.Nexhat Dacin dhe familjen e tij,pas humbjës së djalit të tij,Arian Dacit,sot në Brezovicë.

Rezultate imazhesh për nexhat daci

Nexhat Daci 


“I nderuari Akademik Prof.Dr. Nexhat Daci,

Me dhembje të thellë u njoftuam për lajmin e hidhur dhe tragjik të djalit tuaj të ndritur Mr.Ph.Arian Dacit.

Rezultate imazhesh për arian Daci

Arian Daci 

Në emër të ASHASHA,ju shprehim ngushëllimet tona të sinqerta juve dhe mbarë familjës për këtë humbje të papritur dhe të madhe, thuhet në ngushëllimin e ASHASHA-së.

Kryetari i ASHASHA
Akademik Prof.Dr.Skendër Kodra ,Ph.D

New York,Tiranë,Prishtinë ,Shkup:26.01.2019.

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)