Trondit ÇiljetaXhilaga , ja çfarë shkruan për ish-kryeministrin Prof.Dr.Sali Berisha


Image result for ciljeta xhilaga me sali berishen

Çiljeta Xhilaga nuk ka surprizar askënd në lidhje me deklaratën e saj ndaj ish-kryeministrit Berisha.
Trondit Çiljeta, ja çfarë shkruan për ish-kryeministrin Berisha (Foto)
Shijet e saj për PD-në tashmë dihen dhe nuk është nevoja t’u rikthehesh.
Image result for ciljeta xhilaga me sali berishen
Por ajo që ka tërhequr më shumë vëmendjen, është një status i saj në facebook.
Çiljeta shkruan për ish-kryeministrin Sali Berisha se, është jetë dhe nuk kthehet më një i dytë si ai në tokë.

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)