URIME DITLINDJA MIKU IM I MIRË!

FLORI BRUQIT I UROJME DITLINDJEN DUKE VENE NE DUKJE SIDOMOS PUNEN PLOT VETMOHIM DHE ART QE BEN PER CESHTJEN KOMBETARE PERMES AGJENSISE SE TIJ “FLORI PRESS”, MES TE CILES, SHPERNDAN NE TE KATER ANET E BOTES - BOTE SHPIRTERORE TE SHQIPTAREVE.  LE T’I UROJME ATIJ EDHE NJEQIND VJET TE TJERA TE LUMTURA, SHENDET E LUMTURI NE FAMILJE DHE FUQIZIM TE PANDERPERE TE DIVIZIONIT TE TIJ INFORMATIV NE SHERBIM TE KOMBIT SHQIPTAR…

NGA TIRANA, RIZA LAHI

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)