Tmerrohen qytetarët, gjarpri ngjitet në kabllon e rrjetit telefonik


Untitled
Një gjarpër i madh u pa duke u zvarritur përgjatë një kablloje telefonike të lartë 20 metra, përderisa banorët e shqetësuar e shikuan atë nga poshtë.
Gjarpri i llojit të veçantë boa – një gjarpër i madh dhe jo-helmues – u pa duke u zvarritur në kabllon telefonike në një lagje të qetë.
Policia thotë se gjarpri u arratis nga vendi ku po mbahej dhe arriti të ngjitet në kabllon telefonike duke dalë nga dritarja e një banese në Anglesey, Uellsin Verior, transmeton Lajmi.net.
Gjarpri u fotografua nga Sergeant Rob Taylor, një hetues lokal i policisë, i cili tha se boa arriti të kapej në gjysmën e saj të rrugës.

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)