Perversitetet e serbëve, ja çfarë kërkojnë në faqet pornografike

Vetëm gjatë vitit të kaluar ueb-faqja, “Pornohub” që përmban materiale dhe filma të ndryshëm për të rritur, është vizituar mjaft nga serbët, të cilët në një raport të ri kanë kaluar të paktën 7 minuta e 48 sekonda në ditë, derisa vizita mesatare botërore konsiderohet të jetë prej 9 minuta e 20 sekonda.
Serbet-1


Por nuk janë vetëm meshkujt e këtij vendi që kanë vizituar shumë këtë ueb-faqe, pasi edhe femrat ishin aktive, madje 31 për qind e tyre kanë shikuar filma porno, që i bie se ato kanë shikuar për shtatë për qind më shumë sesa mesatarja botërore, transmeton Telegrafi.
Serbët zakonisht kërkojnë në këtë ueb-faqe filma porno serbë, filma amator, me njerka, me zonja më të vjetra dhe me adoleshente.
Ndër aktoret më të kërkuara, serbët në mënyrë aktive i kanë kërkuar Lis Ann, Mia Khalifa, Kim Kardashian, Asa Akira dhe Madison Ivy.
Sa i përket nivelit global, serbët gjenden në vendin e 41-të të vendeve që më së shumti shikojnë pornografi.

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)