Rudina Magjistari mes dy dashurive dhe shumë kërcnimeve virtuale në Facebooc.com

Magjistari

Magjistari
Njëra nga figurat më të dashura të ekranit shqiptar, Rudina Magjistari ka dy dashuri.
Prezantuesja e “Takimit të Pasdites” në Tv Klan ka postuar një foto më të dashurin, Xhavit Bajrami dhe ne sfond flamuri i madh kuq e zi, duke shkruar: Edhe një foto me flamur duhej.
Kaq është dashur dhe komentet në rrjetet socliale kanë vërshuar duke e komplimentuar pafund çiftin simpatik. Rudina Magjistari  është autore e njërit prej programeve më të ndjekura në llojin e tij në Shqiperi. Përveç suskesit ne ekran, duket se edhe jeta përsonale ka të njëjtën rrjedhë.
Magjistari është e mbuluar me dashuri!

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)