Kështu u gjet Astrit Dehari nga shokët e dhomës, sipas inspektorëveInspektoriati i Ministrisë së Drejtësisë ka kryer inspektimin e rastit të vdekjes së Astrit Deharit në Qendrën e Paraburgimit në Prizren.
Në raport sqarohet në tërësi se si ka ndodhur rasti i vdekjes dhe si është gjetur i ndjeri Dehari, transmeton Koha.net.
Raporti i plotë në tërësi:


Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)