Lutfi Hazirit, tash në LDK i thonë: Sexy-Luta


Pas publikimeve të fotove ekskluzive , figurën e njohur të LDK-së, parti kosovare në opozitë, Lutfi Hazirin, në partinë e tij kanë filluar ta quajnë “Sexy-Luta”.
Këto ditë emisioni “Prive” i Klan Kosova ka publikuar storien në të cilën deputeti Lufti Haziri, justifikon shpuarjen e tij,  se ish-zv/kryeministri, ministri dhe tani deputeti, mban vath në sisë dhe një tatu në trup.
Sipas stories, Luta, politikan “trendy”, tashmë në partinë e tij ka filluar të quhet “Sexy Luta”, kurse bashkëshortes së tij s’i pengon vathi e as tatuja.
Storia, të cilën portali e sjell në tërësi, përcjellë rrëfimin ekskluziv të Lutfi Hazirit, për vathin në sisë dhe tatuazhin e akrepit në trup.
Shumë njerëz bartin vath e tatu në trup, por kur ato i bartin politikanët dhe figurat e njohura publike, kjo tingëllon ndryshe.
Luta rrëfehet më tej, për këtë karakteristikë të tijën.

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)