Pershendetje nga Saranda

From: irena Gjoni <gjoniirena@yahoo.com>
To: "floribruqi@yahoo.com" <floribruqi@yahoo.com>
Sent: Saturday, 24 September 2011, 20:29
Subject: Pershendetje nga Saranda


Pershendetje nga Saranda miku im. Uroj qe te jeni mire ne gjithcka.
Rastesisht kerkoja dicka ne net dhe mesova per botimin e librit tend te ri te shkrimi i meposhtem http://floripress.blogspot.com/2011/09/veper-veshtrimesh-kritike-dhe.html
Urime pa fund dhe tu shtofshin duke pasur nje vend te merituar ne letrat shqipe! Gje qe e tregojne dhe pronincimet e shume personaliteteve per krijimtarine tende.
Se dyti te falenderoj shume duke me bere edhe mua pjese te ketij libri, me aq sa lexova te shkrimi i redaktorit. ndihem vertet shume e nderuar prej teje!
Te uroj cdo te mire ne jeten tende dhe shume suksese ne fushen e letrave


Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)