Ja shkeljet e serbëve para se fluturakja të hynte në stadiu


Floripress ju sjellë disa fakte që tregojnë se huliganët serbë kanë bërë shume shkelje para se fluturakja me flamurin e Shqipërisë së Madhe të hyjë në stadium.

"Të vrasim, të rrjepim shqiptarët", ishin thirrjet që u dëgjuan në ndeshjen Shqipëri-Serbi. Por shkeljet nga serbët nuk ishin vetëm kaq.

Një sërë shkeljesh me prova dhe video janë dokumentuar gjatë gjithë kësaj kohe, derisa Agjencioni Floripress i sjell këto fakte.

Poashtu pë lxuesit tonë sjellim edhe disa fotografi tjera nga ndeshja Shqipëri-Serbi.


  
Foto: Saša Pavlić

Sve informacije o utakmici između Srbije i Albanije pratite na jednom mestu


Ja shkeljet e serbëve para se fluturakja të hynte në stadium (FOTO)


Stefan Mitrović, Reuters

Grobari i Delije
Foto: Printskrin

Foto: Printskrin
 Navijači Srbije, Foto: Dado Đilas
Mitrović skinuo zastavu Albanije, Foto: Printskrin

Prilika za Ivanovića, Foto: Printskrin

Tadić promašio veliku priliku, Foto: Printskrin

Srbija - Albanija, Foto: Twiter

Foto: Nemanja Pančić Kurir

Foto: Nemanja Pančić Kurir

Foto: Dado Đilas Kurir

Foto: Serbian Ultras

kastrati, albanija, navijac, beograd foto fb
Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)