Ja kush e ka zëvendësuar Enki Bracaj


FOTO/ Ja kush e ka zëvendësuar Enki Bracaj
Greta Hoxha quhet spikerja e re që do të na informojë për zhvillimet e ditës ndërkohe që qëndron e pambërthyer.
Ndryshe nga folësja që u largua para pak ditesh nga “Zjarr” Tv, kjo e fundit duket se ka eksperiencë. Greta ka punuar për 5 vjet si gazetare.
Ajo është nga qyteti i Fierit dhe ka studiuar për Juridik. Prezantuesja e mëparshme ishte Enki Bracaj.
Ajo u bë shumë e famshme pas paraqitjes në lajme pa sutjena, ku shumë media ndërkombëtare shkruan për të.
11951777_727894790648004_3460467508410706401_n
greta-1_1443541030-5004606-848x478greta-2_1443541036-4232413

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)