Greta Hoxha, spikerja e zjarrt për 28 Nëntor ka vendosur një veshje që të kujton Shpalljen e Pavarësisë

Gazetarja shqiptare: Gjoksi im i vogël i ka çmendur të gjithë!
Zjarr Tv tërhoqi shumë vëmendjen mediatike pasi bëri një revolucion në prezantimin e lajmeve duke nxjerrë spikere topless.
Gazetarja shqiptare: Gjoksi im i vogël i ka çmendur të gjithë!
Një prej gazetareve të këtij kanali u përmend në shumë media botërore, por ajo për arsye që nuk dihen u largua nga kanali.

Por gazetaret e mbetura në këtë kanal vijojnë “t’i nxjerrin gjoksin” punës.

Një prej tyre, Greta Hoxha, ka folur lidhur me daljet topless për Bluetooth.

“Nuk shoh asgjë të keqe daljen topless në prezantimin e lajmeve. Përderisa femrat vënë foto me bikini si profil në FB, çtë keqe ka nëse del topless në Tv”, thotë ajo.

Ajo më tej flet për gjoksin e saj dhe si është komentuar.

“Kurrë nuk kam kërkuar pretekste për faktin që e kam gjoksin e vogël. Kur u ndanë këto na ranë, madje nuk ma ka thënë askush që duket keq, pasi ka një rrumbullakësi perfekte. Preferencat e gjoksit mbeten relative. Një gjoks i bukur vlerësohet nga ndjeshmëria dhe jo nga madhësia. Mjafton që linjat të jenë në proporcion me trupin dhe asgjë të mos stonojë. Pavarësisht madhësive”, thotë ajo. Çfarë lajmesh po jep kjo spikere?!/ VIDEO

Greta Hoxha, spikerja e zjarrt për 28 Nëntor ka vendosur një veshje që të kujton Shpalljen e Pavarësisë, por nuk ka harruar edhe detajin tjetër të rëndësishëm atë të lënies së dekoltesë së hapur, sa për edicionin e lajmeve, s’besojmë se e ka njeri mendjen aty…


Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)