Këshilltarja besnike e Berluskonit


E kush nuk do ta dëshironte të kishte një këshilltare si kjo që shikoni në foto……

Por, këtë fat e ka vetëm Silvio Berluskoni. Nicole Minetti, këshilltarja rajonale e partisë së Berluskonit ka dhuruar shfaqje të vërtet në Porto Cervo.

Paparacët e kanë fotografuar në disa pozicione mjaft provokuese Minettin dhe tashmë këto foto po qarkullojnë pothuajse në të gjitha gazetat italiane.

Faqet rozë kanë treguar se Minetti është një prej femrave të dyshuara që organizonte festat e shfrenuara seksuale të Berluskonit dhe dyshohet se ky i fundit e shpërbleu duke e futur në politikë.

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)