Edvin Kristaq Rama një gotë verë me Prof.dr. Boris Ljubomir Tadiqin

Gjatë takimit të liderëve të Ballkanit në kuadër të mbledhjes së Partive Socialiste Evropiane që u zhvillua të premten në Bruksel, kreu i PS të Shqipërisë Edvin Kristaq Rama, është parë me ish presidentin serb,Prof.Dr. Boris Ljubomir Tadiq, liderin e Partisë Demokratike të Serbisë, duke shijuar një gotë verë.

Siç raporton Shqiptarja.com, fotoja është marrë në një moment pushimi gjatë zhvillimit të konferencës.

Në tryezë ishin dhe Ranko Krivokapiq, kryetari i parlamentit të Malit të Zi dhe presidenti i Partisë Socialdemokrate të Malit të Zi.

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)