Vajza i shpëton vdekjes

Kamerat e sigurisë kanë arritur të xhirojnë një vajzë të vogël, e cila me fat të madh i është shmangur vdekjes. Vajza ka rënë nga motoçikleta e prindit të saj dhe për pak sa nuk është shkelur nga një automjet që ishte pranë. Ngjarja ka ndodhur në qytetin Jinhua në provincën kineze Zhejiang, ndërsa fëmija ka pësuar lëndime të lehta

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)