A është ky trupi i vrarë i Mirsad Ndrecaj – NATO në Kumanovë?


0a71.jpg
Gazetari investigues Zoran Bozhinovski ka publikuar një foto sipas të cilit është trupi i pajetë i Mirsad Ndrecaj – Komandant NATO-së. Fotoja sipas tij është bërë nga pjestar të shërbimit sekret dhe janë dërguar drejtorit të DSK për t’ja vërtetuar faktin se lideri i grupit të Kumanovës, Mirsad Ndrecaj – Komandant Nato është i vrarë dhe ai mund të jetë i qetë.

Por, sipas gjitha gjasave trupi i pajetë i personit të vrarë në foto duhet të jetë i Xhafer Zymberit ish-kandidat i AAK-së për deputet në kuvendin e Kosovës

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)