Cfare mendon femra kur e sheh per here te pare penisin?

Cdo mashkull se paku njehere i ka bere pyetje vetes se cfare ka menduar partnerja e vet kur per here te pare ka shikuar penisin e tij. Pergjigjet do te mund t’ju befasojne mjaft, por edhe do t’ju bejne te qeshni.
Cfare mendon femra kur e sheh per here te pare penisin?
Shumicen e femrave me shikimin e pare do t’i hutoje ajo nuanca e ngjyres vjollce te erret, nderkaq shumica e femrave do te pajtohen qe nuk kane pare nuance te tille askund tjeter ne trup. Vec kesaj, ajo ngjyre eshte edhe nje shenje e eksitimit ekstrem, keshtu qe rrallekush do te mbetet indiferent.

Depilimi eshte i nevojshem

Pervec faktit qe duket shume i crregullt, qimet ne zonen gjenitale nuk jane edhe aq te deshirueshme. Vec kesaj, nese se paku i shkurtoni, penisi do t’ju duket me i madh, kete mendim e kane edhe shumica e femrave.

Aromatik dhe i paster

Cdo femer e deshiron mashkullin i cili kanje higjiene fantastike, por nese ndonjehere i ulni breket, neper koke do t’i kalojne mendimet – ah, sa i lemuar, sikur mendafshi, gjatesi dhe trashesi e persosur, por edhe aromatik dhe i paster – nuk do te kete shans t’ju refuzoje.

“Vegel” e persosur

Disa meshkuj ndodh qe te ndihen mjaft pakendshem kur te zhvishen para partneres. Mirepo, eshte e paarsyeshme te ngarkoni veten me madhesine e penisit tuaj. Nderkaq, nese partnerja i ben kompliment “vegles” suaj, mos e kundershtoni dhe mos kerkoni te riperserise.

Surprizat

Peniset e disa meshkujve, ne shikim te pare, mundet edhe te mos duken aq te fuqishem, megjithate kur fillon aksioni – pasojne surprizat. Edhe pse ndoshta ne shikimin e pare nuk eshte dukur i madhesise se pritshme, mundesia e tij gjate rritjes mrekullon, nderkaq me kete rritje secila femer do te jete e kenaqur.

I lakuar

Veshtire te ndodhe qe ndonje penis te jete krejtesisht i drejte, mirepo ka edhe te tille te cilet dukshem jane te lakuar nga ana e djathte apo nga e majta. Megjithate, shikimi i penisit te tille femrave u ben me dije qe do te kene seks shume interesant.

Shume i madh

Me rastin e shikimit te pare te penisit mjaft te madh, femrat nuk do te ngazellehen edhe aq, por, nga frika, neper koke vetem sa do t’u kalojne mendimet a do t’i shkaktoje dhembje.

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)