Ish kryeministri shqiptar Prof.Dr.Sali Berisha: Kryeministri shqiptar Edi Rama rrezikon 5 vite burg


Sali Berisha: Edi Rama rrezikon 5 vite burg

Ish-kryeministri shqiptar Prof.Dr. Sali Berisha ka bërë një postim në Facebook ku ka deklaruar se gjykata e New York do të dënojë së shpejti me 5 vjet burg  Kryeministrin shqiptar Edi Ramën.

“Dashuria që po i han koken Ramës!

Bilalgate merr kthesë të papritur e të frikshme.

Rama se shpëjti dënohet me 5 vite burg nga gjykata e New Yorkut për shkeljen e ligjit zgjedhor federal, pagesën prej 80 mijë dollarësh dhe falsifikimin e gjendjes civile, paraqitjen si bashkëshortja e Bilalit (Bilalhanëm) për të bërë një foto me Obamën!”, shkruan ish-kryeministri Sali Berisha në faqen e tij në Facebook.SB

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)

Legjenda e Mujit dhe Halilit