Vjedh Zv. Ambasadori i Zvicrës (video)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur nga një diplomat i lartë zviceran në Kosovë. Klan Kosova ka publikuar një video, ku zëvendës-ambasadori i Zvicrës në Kosovë shihet duke vjedhur në një fitnes në Prishtinë.

Për një moment ai shikoi anash dhe vërejti se nuk po e sheh askush. Ai mori pa paguar një produkt proteinash në një fitness në Prishtinë, ku edhe ishte klient.

Pamjet i siguruan kamerat e sigurimit. Ngjarja ka ndodhur më 18 qershor. Policia e Kosovës nuk e ka konfirmuar rastin.


Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)