Mbesa e kolonel Ahmet Krasniqit,Arta Krasniqi ka reaguar ashpër ndaj zgjedhjes së Hashim Thaçit president të vendit.

Mbesa e Ahmet Krasniqit ndihet e "turpëruar" para varrit të Kolonelit!
Mbesa e kolonel Ahmet Krasniqit, Arta Krasniqi ka reaguar ashpër ndaj zgjedhjes së Hashim Thaçit president të vendit. Ajo ka reaguar sidomos ndaj votimit të deputeteve të LDK-së, të cilët i ka akuzuar se i konsideronte “shoket e tu” pra te kolonel Ahmet Krasniqit.
Ajo reagimin e saj e ka ilustruar me një foto prane varrit te kolonel Ahmet Krasniqit.
Ja postimi i Arta Krasniqit, mbeses se kolonel Krasniqit ne Facebook.
Bac …. Desha të të them dicka por sedi se si të filloj por ndihem e turpruar ….
Bac ,Sot e ban m**
Bac ata që të vran dhe kta që të qan dje dhe sot me gjithe vullnetin dhe me gjithë dëshiren e tyre sollen ata që të vran pas shpine në krye të shtetit ,po po në krye të shtetit Bac … i dhuruan edhe Lule ,u kapen dhe u përqafauan 😢😢😢
******
Bac të vran shumë her por ky është më i rënd se të erdhi nga ata që kurr nuk e prite….
********
E di që edhe ti si ne nuk ke rahati je i thyer dhe rrutullohesh në varrin tënd ,nuk pushon i qet dhe je i dëshpruar ,qan si ne …… më vjen keq Bac ,Bac më vjen keq që ne besuam shumë në “shokt “e tu ata që na premtuan zbardhjen e vrasjve edhe i votuam ,po po i votuam ne Bac, kurse ata sot shkelen mbi gjakun tuaj dhe shumë të tjerve ,Bac …
Na fal, të lutem na fal Bac 🙏

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)