Punonjësi i morgut kapet duke bërë seks me kufomën e një vajze të mitur


Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Brazil. Një punonjës i morgut pasi u deh gjatë festës së fitores së ekipit të tij të preferuar të futbollit ka bërë një akt të rëndë. Ai ka shkuar në morg dhe aty është kapur në flagrancë duke bërë seks me kufomën e një vajze.

Punonjësi i morgut kapet duke bërë seks me kufomën e një vajze të mitur

Mediat lokale raportojnë se Wanderley dos Santos Silva u përjashtua nga puna në morgun e Legal Medicine në Manaus. 52-vjeçari kreu marrëdhënie seksuale me kufomën e të miturës në prani të një kolegu të tij dhe u kap nga një polic.

Dyshohet se Silva dhe kolegu i tij festuan fitoren e Flamengo kundër River Plate. Pasi ai dhe kolegu i tij u dehën u rikthyen në zyrë në orët e para të mëngjesit.


Një oficer policie hyri në morg për të mbledhur informacione për kufomën e një femre dhe gjeti Silvan duke bërë seks me të.

Ngjarja u raportua në polici dhe 52-vjeçari së bashku me kolegun e tij u pushuan menjëherë nga puna. Ndaj tyre është ngritur akuza për nekrofili (marrëdhënie seksuale me kufoma).

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)

Legjenda e Mujit dhe Halilit